Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Krádež v Holešově: Kamera na domě natočila maskovaného muže, z oken sebral truhlíky a utekl.
Vondroušová si nezahraje na OH v Paříži: Má nespecifikované zranění ruky. Měla obhajovat tři roky staré stříbro z Tokia.
Korejský velvyslanec na návštěvě Valče: Nadchla jej zámecká zahrada i historie. Třeboň je plná zaběhnutých psů: Případů řeší strážníci vážně mnoho. Pátrací akce na severu Čech: Pohřešovanou ženu z Mostu našli policisté mrtvou.
Plány ministra školství Beka: Uvedl, že chce prosazovat, aby na ZŠ byla od 1. tř. povinná výuka angličtiny. Další cizí jazyk by byl povinný od 6. tř.
Pokuty za půl milionu: RegioJet platí za potíže na lince R8 přes Vyškov.
Budoucnost na letišti v Bochoři u Přerova: Armáda investuje 2,5 mliliardy Kč do zázemí pro chystanou posádku. V první fázi má čítat 600 vojáků, výhledově až 1400.
S kým by se utkali fotbalisté Baníku Ostrava: Pokud postoupí pres Urartu, utkají se ve 3. předkole Konferenční ligy s vítězem dvojzápasu FC Kodaň – Magpies.
Kdo případně čeká na fotbalisty M. Boleslavi: V případě postupu do 3. předkola Konferenční ligy se utkají s vítězem dvojzápasu Hapoel Beer Seva – Cherno More Varna.
3. předkolo Evropské ligy: Fotbalisté Plzně naráží na ukrajinský Kryvbas. Dvojzápas začnou 8. srpna venku, odvetu odehrají o týden později doma.
Moravskoslezský kraj čeká další kulturní zážitek: Jeden skončil, další velký festival je tu. Štěrkovna Open Music začne ve čtvrtek. Pozor na levné telefony: Jsou to padělky. Muž naletěl podvodníkovi z Ostravy.
Následky bouřlivého počasí: V rakouských Alpách blesk připravil o život 22letého muže.
Americká krása na kolech: Stovky aut obsadily ostrov v Holýšově.
3. předkolo Evropské ligy: Pokud by fotbalisté Sparty vypadli se Shamrockem, hráli by s poraženým z duelu Celje – Slovan Bratislava.
Zadlužení EU v prvním čtvrtletí: Meziročně se zvýšilo na 82 procent HDP. Nejvyšší růst mělo Slovensko, dál se ale zvyšuje i zadlužení ČR.
Modernizace železnice: Do průmyslové zóny v Kvasinách dojedou vlaky rychleji. Požár na Domažlicku: Hasiči po nočním dohledu předávají požářiště v Postřekově majitelům. Škody a příčiny zjišťují vyšetřovatelé.
Trump zůstává největším favoritem voleb: Kamala Harrisová je nejpravděpodobnějším kandidátem demokratů, sdělily sázkové kanceláře.
Kybernetické incidenty v ČR: Jejich počet se v červnu proti květnu mírně zvýšil, uvedl Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.
Nový trend: Zastav, vezmi med či květiny, plať mobilem, vybízí samoobslužné stánky.
3. předkolo Ligy mistrů: Fotbalisté Slavie se utkají s belgickým týmem Union Saint-Gilloise. Dvojzápas začnou doma, odvetu odehrají venku.
Potraviny v červenci meziměsíčně hlavně zdražily: Nejvíce jablka. Proti tomu, jak ceny rostly v červnu, je ale současné navýšení mírnější.
Střelba v domově důchodců v chorvatském Daruvaru: Nejméně pět lidí přišlo o život, uvádějí chorvatská média. Podle nich pachatele policie zadržela.