Reprezentační ples města 
KDY: 18. ledna od 20 hodin
KDE: MKS Horní Slavkov
ZA KOLIK: 280 Kč

Na 18. reprezentační ples města mohou nejen Slavkovští vyrazit v sobotu od 20 hodin. Tentokrát je na téma Benátská noc. K tanci a poslechu hrají Timbre Music. Moderuje Petr Čimpera. Hosté: TO ZUŠ Horní Slavkov, Genny Ciatty, Živé sochy aj. Vstupenky za 280 korun je možné sehnat v předprodeji v kavárně MKS.

SWAP - výměna dárků 
KDY: 18. ledna od 15 hodin
KDE: statek Bernard Královské Poříčí
ZA KOLIK: vstupní poplatek 50 Kč

Nadělil vám Ježíšek nějaký nevyhovující kousek? Přijďte jej vyměnit. "Dámy, dorazte, budeme pít kávu, poslouchat džezík, rozebírat módu a vyměňovat si hadříky. Ideálně strávené sobotní odpoledne v útulném podkroví statku Bernard," zvou pořadatelé. Jak SWAP funguje? Přineste oblečení, doplňky, obuv a odneste si, co se vám líbí. Předem se registrujte na mailové adrese: vlkova@statek-bernard.cz. Vítané jste ale i bez registrace. Vstupní poplatek zahrnuje i občerstvení.

Březovské Novoroční Rockování 
KDY: 18. ledna od 20 hodin
KDE: Kulturní dům a MFC Březová
ZA KOLIK: 100 Kč

Přijďte na Březovou tradičně oslavit nový rok 2020 a jak jinak, u pivka s dobrou muzikou. Zahrají rovněž tradičně Liberate ze Sokolova a kraslická stálice Object. Dva liberáti tam opět mimo jiné oslaví narozeniny. Vstupné je 100 Kč, aby bylo z čeho poplatit zvuk atp.

Herní den v knihovně 
KDY: 18. ledna od 10 hodin
KDE: Městská knihovna Sokolov
ZA KOLIK: zdarma

Městská knihovna Sokolov, oddělení pro děti a mládež vás zve na lednový herní den. Začíná v sobotu v 10 hodin a hrát si můžete až do 15. hodiny odpolední. 

Intuitivní tance - Tančím životem 
KDY: 19. ledna od 10 hodin
KDE: Městská knihovna Sokolov
ZA KOLIK: vstupné 40 Kč

Intuitivní tance s Danou Jüthnerovou. Tyto tance jsou vhodné od 15 let, horní věková hranice je bez omezení a překážkou není ani žádné pohybové omezení. S sebou si vezměte: obuv ideálně s měkkou podrážkou, pohodlné oblečení na tanec a protahování, pití v uzavřené lahvi. Přihlášky jsou k dispozici v čítárně Městské knihovny Sokolov.