Vepřové hody v pivotéce
KDY: 29. února od 17 hodin
KDE: pivotéka Permon
ZA KOLIK: 250 Kč

Na vepřové hody vás zve pivovar Permon do své pivotéky v sobotu 29. února. Přijďte ochutnat vepřové pochutiny od známé rodinné firmy zabývající se výrobou skvělých uzenin. Pozor, počet vstupenek je omezen pouze na 60 kusů, lze je zakoupit za 250 korun v pivovarské prodejně. V ceně je jitrnice, jelítko, tlačenka a vepřový guláš s pečivem a dvě piva.

Social Party + Selfexile 
KDY: 29. února od 20 hodin
KDE: hospoda U Radnice Loket
ZA KOLIK: zdarma

Na další koncert vás zve hospoda U Radnice v Lokti. Tentokrát se vám představí kapely Social Party a Selfexile. První jmenovaná je česká kapela hrající pomalý hardcore, inspirovaný nezávislou hudbou 90. let – Sepultura, Neurosis, Alice in Chains, Akimbo atd. Kapela Selfexile byla založená v roce 2005 v Sokolově a od začátku se hlásí k odkazu black sabbath a stoner rockových kapel. 

Masopustní průvod projde Josefovem 
KDY: 29. února od 13.30
KDE: sraz na parkovišti za obecním úřadem
ZA KOLIK: zdarma

Průvod se vydá od parkoviště přes Josefov, zadní cestou na Radvanov a po hlavní zpátky do Josefova. Hlavní josefovskou ulicí pak odbočí kolem rybníka přes pěší průchod na silnici do Luhu. Pak se vrátí zpět přes Josefov na hřebenskou náves, kde končí. Přijďte podpořit účastníky a projít s nimi celou cestu, nebo alepsoň její část. Připravili si pro vás výborné občerstvení - domácí koláčky, koblížky, chléb se škvarkovou pomazánkou a horký čaj či svařák na zapití. 

Masopust v Kraslicích 
KDY: 29. února od 10 hodin
KDE: sraz před domem kultury v 9.45
ZA KOLIK: zdarma

Masopustní průvod se vydá od domu kultury, zastaví se na náměstí T. G. Masaryka před obchodním domem Albert, před obchodním domem Billa a před kostele Božího těla. O 11 do 16 hodin potrvá masopustní veselí v zahradě domu kultury. O hudbu se postarají Šarkáni z Kynšperka nad Ohří a Kraslická cimbálovka. Chybět nebudou vepřové hody, masopustní koblížky, občerstvení, dílničky pro děti. Vyhodnoceny budou nejlepší maska dětská, dospělácká i kolektivní.

Masopustní oslavy v Dolním Rychnově 
KDY: 29. února od 14 hodin
KDE: v parku U Rybníčků
ZA KOLIK: zdarma

Sraz masek je v parku "pod poštou". Průvod bude vycházet ve 14 hodin. Připravené bude masopustní občerstvení, něco na zahřátí a živá hudba. Probíhat bude také prodej velikonočního zboží a dekorací. Pro děti bude připravený kolotoč.

Karneval ve Fantazii 
KDY: 1. března od 14 hodin
KDE: Fantazie Sokolov
ZA KOLIK: zdarma

Srdečně jste zváni i do sokolovské Fantazie na první veselý karneval. Pro děti je připraveno plno soutěží, her a zábavy. Rozvlní se v rytmu hudby a všichni společně si užijete spoustu zábavy.