Plesat budou zdravotníci
KDY: 1. února od 20.00
KDE: MDK Sokolov
ZA KOLIK: 440 Kč

Nemocnice Sokolov všechny zve na Hippokratův VI. reprezentační ples zdravotníků Nemocnice Sokolov, který se koná v sobotu 1. února od 20 hodin v sokolovském Hornickém domě. Vstupenky stojí 440 korun a lze si je rezervovat na e-mailu vendulka.maxova@nemosok.cz. Pojďte s námi zapátrat po historii medicíny, vyzývají k plesání zdejší zdravotníci.

Hraje se U Divočáka v Krásně 
KDY: 1. února od 19.30
KDE: hospoda U Divočáka Krásno
ZA KOLIK: zdarma

V hospodě U Divočáka se vždycky děly dobrý věci, říkají organizátoři sobotního koncertu v Krásně. Devadesátky by prý mohly vyprávět. „A tak si to v sobotu 1. 2. zopakujeme… v pěkný sestavě, pěkně nahlas a pěkně zvostra, doražte,“ zvou k Divočákovi. O dobrou náladu a skvělou muziku se postarají X_jazz, Vypitý lahváče, Projekt 2 a Audio Attaché. Začíná se v 19.30.

Ples Březové bude v retro stylu 
KDY: 31. ledna od 20.00
KDE: KD a MFC Březová
ZA KOLIK: 400 Kč k sezení, 250 Kč ke stání

Město Březová zve na výroční Ples města Březová 2020. Ten bude u příležitosti oslav 60 let od povýšení Březové na město ve stylu RETRO. Ples se uskuteční v pátek 31. ledna 2020 v prostorách KD a MFC Březová od 20 hodin a celým večer bude přítomné provázet Vladimír Keblúšek. Během večera vystoupí Koala Band, The Pangea Beatles revival, Elvis Presley revival a Taneční skupina Mirákl. Dále bude pro přítomné od 21 hodin v bowlingcentru připraven DJ Smrž a fotokoutek a nově v malém sále kulturního domu od 21 hodin také retro kavárna s živou hudbou k poslechu. Vstupné k sezení činí 400 Kč (v ceně i občerstvení), ke stání 250 Kč. Prodej vstupenek probíhá v Infocentru MěÚ Březová

JazzBooster v Hospodě U Radnice 
KDY: 31. ledna od 20.00
KDE: Hospoda U Radnice Loket
ZA KOLIK: zdarma

Další koncert je připraven v loketské Hospodě U Radnice. Tentokrát zahraje kapela JazzBooster. Ta vznikla na popud stávajícího bubeníka Luďka a bývalého kytaristy Paroha Jardy. „Roku 2006 jsme začali hrát ve zkušebně v Počernech funky hardrock. A protože jsme měli velmi tvrdého a velmi podlazeného kytaristu, který nám nedovolil se hudebně vyvíjet, tak jsme se rozpadli a začali shánět perspektivní kádry, kteří přinesou nový, svěží vítr, a povedlo se,“ říkají členové kapely. Jak se to povedlo, můžete v pátek 31. ledna od 20 hodin posoudit sami.

Den mokřadů 
KDY: 2. února od 9.00
KDE: Kynšperk nad Ohří
ZA KOLIK: zdarma

Český svaz ochránců přírody Kynšpersko vás zve na Den mokřadů, který se koná v neděli 2. února u Ptačí pozorovatelny v Kynšperku nad Ohří. Dozvíte se o funkci mokřadů a s dětmi si organizátoři zahrají pohybovou hru.