V hlavní roli tentokrát bude BMW 
KDY: 14. března od 17 hodin
KDE: Dům kultury Březová
ZA KOLIK: 80 Kč

Moto BMW Březová se uskuteční v Kulturním domě na Březové v sobotu 14. března od 17 hodin a nabídne návštěvníkům cestovatelskou přednášku skupiny WayaWay s názvem „Na Bramboře kolem světa“. Během devadesátiminutové přednášky budou mít návštěvníci možnost zhlédnout spoustu fotografií, videa z cest a poslechnout si zajímavé povídání od cestovatele Františka Nykla, který objel na „Bramboře“ celý svět. Kromě přednášky se diváci mohou těšit na prezentaci motocyklů, možnost nákupu se slevou i křest nového Motoprůvodce Karlovarským krajem. Vstupné na akci je 80 korun.

3Bobule exkluzivně s tvůrci filmu 
KDY: 14. března od 19 hodin
KDE: kino Alfa Sokolov
ZA KOLIK: 130 Kč

Premiéru bude mít ve čtvrtek 12. března film 3Bobule, třetí díl oblíbené české komedie. Návštěvníci sokolovského kina Alfa si o dva dny později mohou snímek vychutnat dokonce za účasti tvůrců a herců. Promítání bude spojené s besedou s producentem a vinařem Tomášem Vicanem a hercem Kryštofem Hádkem. Součástí bude ochutnávka vín z Vican rodinného vinařství, které letos získalo ocenění Vinařství roku 2019. Vstupné je 130 Kč, můžete si zajistit evstupenky na www.kinoalfa.cz. Přijďte se podívat, jak pokračují osudy Honzy a Kláry na jižní Moravě.

Samý kecy 9 v Lokti 
KDY: 14. března od 18 hodin
KDE: Městská knihovna Loket
ZA KOLIK: zdarma

Putovní literární festival Samý kecy Teodora Kravála se vrací do Lokte. A kdo představí svou tvorbu na tomto autorském čtení? Jan Škrob, Alžběta Luňáčková, Pavel Novotný, Bernadeta Babáková, Tomáš Míka, Vojta Vacek, Víťa Adamec aka Siegfried a Teodor Kravál.

Benefice pro Mateřídoušku 
KDY: 14. března od 19.30
KDE: Pivnice Skleník Chodov
ZA KOLIK: 130 Kč

Již deset let pomáhají organizátoři chodovskému stacionáři Mateřídouška. Za tu dobu už odehrálo svá vystoupení 45 kapel a Mateřídoušce se předalo už přes 250 tisíc, a to nejen díky sponzorům, ale také díky fanouškům. Letos akci podpoří kapely: Narcoleptic - death grind Sokolov, Wyrm - black metal Ústí nad Labem, Shampoon Killer - death grind Praha, Incarnate - grind core Česká Lípa, Cutterred Flesh - death grind Chodov/Březová/Karlovy Vary. 

Ranec plný písniček 
KDY: 14. března od 19 hodin
KDE: MKS Habartov
ZA KOLIK: 100 Kč

MKS Habartov a Bubáci ve výslužbě vás zvou na Ranec plný písniček. Tentokrát zahrají Bugrband z Nejdku, Bankrot z Karlových Varů, Klier z Plzně a Pavel Petran a kapela z Kladna. Slovem provází Štěpán Podešt. 

Šipkový turnaj o putovní pohár starosty obce Rovná 
KDY: 14. března od 12 hodin
KDE: kulturní sál Rovná
ZA KOLIK: startovné 50 Kč, každá hra se platí 5 Kč na osobu a hru

V kulturním sále v Rovné se koná již 9. ročník tradičního šipkového turnaje "O putovní pohár starosty obce Rovná". Hraje se otevřený turnaj jednotlivců (zejména neregistrovaných hráčů), muži i ženy, klasický pavouk.