Vánoční setkání s opuštěnými pejsky 
KDY: 21. prosince od 15 do 17 hodin
KDE: Stará Chodovská
ZA KOLIK: zdarma

Jako každý rok i letos proběhne v chodovském záchytném zařízení vánoční setkání s opuštěnými pejsky. Připraví tu pro vás nějakou tu mlsku na zub, budou  k tomu hrát vánoční koledy, připraven bude také malý vánoční stromeček, kam budete moci pejskům přinést dobroty a potřebné věci, především různé mlsky na dlouhou chvíli, dále raději menší balení, ale kvalitní granulky, konzervy, deky, vodítka, obojky apod.

Vánoční koncert Vojty Kiďáka Tomáška 
KDY: 21. prosince od 19 hodin
KDE: Městská knihovna Loket
ZA KOLIK: za pohodu a lásku

Tradiční vánoční koncert písničkáře a folkové legendy z Lokte … Toulavej, Česačů bavlny bál, Hlava nad vodou, Hádej, kdo tě má rád, Morava a další písně vám rozjasní tvář a pohladí duši … vezměte s sebou svíčku a zapalte ji při koncertě k uctění svátků klidu a pohody. Upozornění pořadatelů: na koncert nejsou prodávány vstupenky ani přijímány rezervace. Pokud chcete mít dobré místo k sezení, přijďte včas. 

Výstava vánočních stromků a prací Fotosoutěže Sokolov na téma LIFE 
KDY: do 24. prosince
KDE: klášterní kostel sv. Antonína Paduánského
ZA KOLIK: vstup volný

Mateřské, základní i střední školy, základní umělecká škola, dům dětí a mládeže a další organizace města. Ti všichni mají i letos své nazdobené stromečky v klášterním kostele sv. Antonína Paduánského na Starém náměstí v Sokolově. Vystaveny jsou i práce z Fotosoutěže Sokolov na téma LIFE. Výstava potrvá do 24. prosince. Vstup je volný.

RED HOT CHILI PEPPERS Californication Tribute 
KDY: 21. prosince od 20 hodin
KDE: Music club Alfa
ZA KOLIK: v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč

Na další koncert jste zváni so sokolovského Music clubu Alfa. Rock, funky a taky hity známé kapely zazní v podání karlovarských hudebníků. V předprodeji seženete vstupenky na www.alfaticket.cz za 100 korun, na místě pak za 150 Kč. 

4. adventní koncert - Rybova Česká mše vánoční
KDY: 22. prosince od 18 hodin
KDE: klášterní kostel sv. Antonína Paduánského
ZA KOLIK: 150 Kč

Pěvecký sbor JenTak, ZUŠ Sokolov, dobrovolníci a sólisté se představí ve slavné  tradiční „Rybovce“ pod vedením sbormistryně Andrey Plaché.

Konec adventu v Sokolově 
KDY: 22. prosince od 15 do 18 hodin
KDE: Staré náměstí Sokolov
ZA KOLIK: zdarma

Posledním adventem vás provede unikátní pochodová dechová kapela Bohemian Marching Band. V 15 hodin svůj program představí „za pochodu“ mezi Starým náměstím a náměstím Budovatelů, kde se o předvánoční program postará karlovarská kapela Bád Boys.