Salome – Písně Karla Kryla zazní v symfonických úpravách 
KDY: 25. ledna od 19.30
KDE: Městské divadlo Sokolov
ZA KOLIK: 50 Kč

Městský dům kultury Sokolov ve spolupráci s Karlovarským krajem připravily unikátní koncert Karlovarského symfonického orchestru k poctě sametové revoluce s názvem Salome – Písně Karla Kryla v symfonických úpravách. Účinkuje soubor Salome – Pavel Batěk – zpěv, Barbora Plachá – harfa, Tomáš Kůgel – klarinet, Petr Šťastný – kytara. Hraje Karlovarský symfonický orchestr, který diriguje Miriam Němcová. Vstupné je 50 korun. Koná se v Městském divadle.

HC Baník zve na Týden hokeje
KDY: 25. ledna od 9.45
KDE: HC Baník Sokolov, zimní stadion
ZA KOLIK: zdarma                                                                                                                                       

V sobotu budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je, být hokejistou. HC Baník Sokolov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na sokolovském zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hokejový dárek. Co všechno je potřeba si přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma i rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, stačí se obrátit na pořadatele s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Maškarní bál pro děti 
KDY: 25. ledna od 16.00
KDE: hrad Loket
ZA KOLIK: 100 Kč dítě, dospělý doprovod dobrovolné vstupné na místě

Spolek Loketský dráček pořádá Maškarní bál pro děti na loketském hradě. Děti pobaví kouzelník, dog dancing. Zatancují si na diskotéce. Připraveny jsou soutěže a bohatá tombola. Chybět nebude dokonce welcome drink. Maškarní bál moderuje Pan Pohoda.

Kulinářská párty nejen pro děti 
KDY: 25. ledna od 13.00
KDE: Fantazie, Lipová 2039, Sokolov
ZA KOLIK: zdarma

Pro velký úspěch opakují ve Fantazii Kulinářskou párty pro děti i pro dospělé. Přijďte si vyzkoušet a ochutnat nové metody zdravého vaření.