LOKET
KDY: 8. února od 14 hodin
KDE: sraz před radnicí
ZA KOLIK: zdarma

Sraz je ve 14 hodin před loketskou radnicí, kde starosta povolí masopustní průvod městem, bude zvolen král masopustu a pan farář Jiří Majkov osvětlí význam masopustního období. Poté vyrazí průvod centrem města až do amfiteátru, kde bude program pokračovat. Připraveny jsou zabijačkové pochoutky, můžete si opéct přinesený vuřtík. Bude se tancovat a také volit bejlepší maska.

BŘEZOVÁ
KDY: 14. února od 16 hodin
KDE: sraz na pěší zóně u ZŠ
ZA KOLIK: zdarma

Průvod vyrazí od pěší zóny u základní školy. Ukončí svou cestu v sále MFC, kde bude pro děti připraven zábavný pořad "MASOPUSTNÍ REJ A DISKOTÉKA" od Klauna Huga. Chybět nebude ani malování na obličej a v bowling centru diskotéka. V restauraci během odpoledne a večera vystoupí zpěvák a bavič Vladimír Hron, a k tanci a poslechu zahraje dechový orchestr Březováček a flašinetářka Eva Haufová. Občerstvení zajištěno. 

JINDŘICHOVICE 
KDY: 15. února od 15 hodin
KDE: sraz před restaurací
ZA KOLIK: zdarma

Na oslavy masopustu zve i obec Jindřichovice. Sraz před restaurací na chvíli… a pak už se průvod vydá na cestu obcí. Tradičně vás čeká masopustní veselí, koňské spřežení s jindřichovickými muzikanty, občerstvovací a žehnací zastávky. A od 18 hodin masopustní zábava, kde vám k tanci a poslechu zahraje RETRO VDJ hity všech desetiletí. Tak to si nenechejte ujít.

LEŽNICE U HORNÍHO SLAVKOVA 
KDY: 22. února od 13.30
KDE: Ležnice u Horního Slavkova
ZA KOLIK: zdarma

„Na vědomost se dává, že masopust nám končí a všichni se s ním loučí…“ Přijďte oslavit konec masopustu do Ležnice u Horního Slavkova v sobotu 22. února. Začíná se ve 13.30, zábavu a občerstvení pro vás připraví obyvatelé Ležnice. Oslavy zahájí mše v kapli sv. Jana Nepomuckého. Poté, co maškary dostanou povolení a bude zvolen král masopustu, se průvod masek a maškar vydá na cestu vesnicí. Na závěr bude vyhodnocena nejhezčí maska a následovat bude volná zábava.

CHODOV
KDY: 16. února od 8 hodin
KDE: Staroměstská ulice
ZA KOLIK: zdarma

Od 8 hodin se ve Staroměstské ulici otevřou stánky s občesrtvením. Hrát bude Horova osma, Končertýno Pepíno, Staropražští Pardálové a Čupr baby z Prahy. Připraveny jsou soutěže pro malé dětičky a také soutěž o nejlepší masopustní masky v několika kategoriích. 

JOSEFOV
KDY: 29. února od 13.30
KDE: sraz na parkovišti za obecním úřadem
ZA KOLIK: zdarma

Průvod se vydá od parkoviště přes Josefov, zadní cestou na Radvanov a po hlavní zpátky do Josefova. Hlavní josefovskou ulicí pak odbočí kolem rybníka přes pěší průchod na silnici do Luhu. Pak se vrátí zpět přes Josefov na hřebenskou náves, kde končí. Přijďte podpořit účastníky a projít s nimi celou cestu, nebo alepsoň její část. Připravili si pro vás výborné občerstvení - domácí koláčky, koblížky, chléb se škvarkovou pomazánkou a horký čaj či svařák na zapití. 

KRASLICE 
KDY: 29. února od 10 hodin
KDE: sraz před domem kultury v 9.45
ZA KOLIK: zdarma

Masopustní průvod se vydá od domu kultury, zastaví se na náměstí T. G. Masaryka před obchodním domem Albert, před obchodním domem Billa a před kostele Božího těla. O 11 do 16 hodin potrvá masopustní veselí v zahradě domu kultury. O hudbu se postarají Šarkáni z Kynšperka nad Ohří a Kraslická cimbálovka. Chybět nebudou vepřové hody, masopustní koblížky, občerstvení, dílničky pro děti. Vyhodnoceny budou nejlepší maska dětská, dospělácká i kolektivní.

DOLNÍ RYCHNOV 
KDY: 29. února od 14 hodin
KDE: v parku U Rybníčků
ZA KOLIK: zdarma

Sraz masek je v parku "pod poštou". Průvod bude vycházet ve 14 hodin. Připravené bude masopustní občerstvení, něco na zahřátí a živá hudba. Probíhat bude také prodej velikonočního zboží a dekorací. Pro děti bude připravený kolotoč.

STATEK BERNARD KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ 
KDY: 7. března
KDE: sraz před zámečkem
ZA KOLIK: zdarma

Jako vždy započne celá akce masopustním průvodem od místního zámečku směrem na statek. Na Bernardu bude připravena volba krále masopustu, zabijačkový raut, lidová hudba a jiné zimní dobroty, které vás zahřejí.