„Také letos budou účastníci soutěžit ve třech věkových kategoriích. Nejmladší soutěžící od 6 do 10 let, dále děti ve věku od 11 do 15 let a na závěr nejstarší, tedy mládež od 16 do 18 let,“ říká vedoucí kulturního domu Michal Bedeč.

Kromě jednotlivců se do soutěže mohou hlásit i skupiny. Hlásit se mohou děti z různých základních i středních škol nejen jejich prostřednictvím, ale také samy za sebe.

„Tito zájemci si mohou přihlášku stáhnout na webových stránkách města nebo si ji vyzvednout v březovském infocentru,“ informuje Bedeč.

Programem bude přítomné provázet moderátor Aleš Pokorný. Dobrou zprávou je, že v letošním roce nebudou pořadatelé vybírat vstupné, akce je tedy pro návštěvníky zdarma. Prodej občerstvení bude zajištěn.

„Přijďte povzbudit dětské pěvecké talenty a zpříjemnit si tak podzimní sobotu zajímavým hudebním programem,“ zve návštěvníky Bedeč.

Letošní ročník dětské pěvecko-hudební soutěže se uskuteční v sobotu 19. října. Začátek akce, která proběhne opět v prostorách kulturního domu, je stanoven na 11. hodinu dopoledne. Od 9 do 11 hodin naplánovali pořadatelé prezentaci soutěžících.

Jaroslav Hutka
V Alfě v sobotu zahrají Hutka i kapela Blahobeat