Pecka! Tak ohodnotil úspěch sokolovských ochotníků jejich režisér Martin Volný. Z oblastní postupové přehlídky divadel jednoho herce v Horšovském Týně totiž Pavlína Šponiarová postoupila do národního finále. To se bude konat v dubnu v Kaznějově. Sokolováci přivezli i cenu za režii.

„Naše monodrama Kocourku milej, já pro tebe pláču se představilo na oblastní postupové přehlídce divadel jednoho herce v Horšovském Týně," potvrdil režisér sokolovských ochotníků Martin Volný. Podle něj v představení v režii Danuše Telínové vždy exceluje Pavlína Šponiarová. V Týně tomu bylo zase tak. Představení se vydařilo a upoutalo odbornou porotu.

„I Pavel ve své premiéře zvukosvětla v této hře, kdy zaskočil za nemocného Tomáše, se projevil jako velkej mazák. Zvládl to skvěle," konstatoval Volný.
Porotci prý ocenili proškrtání textu, které označili za velmi vydařené a jednoho ze strůjců úspěchu hry. U režie ocenili zase citlivý přístup k situacím a hereckému projevu. Pavlína, tak ta byla k překvapení všech označena za skvělou, až profesionální herečku.

„Kdo zná její ´upachtěnou Káču´, nemůže uvěřit," říká Volný. Sečteno, podtrženo: Dana cena za režii. Pavlína cena za herecký výkon. Hra postup na národní přehlídku v dubnu do Kaznějova. Pecka! „Gratuluji oceněným. Je dobře, že i v roce 2015 v Sokolově dobré divadlo žije! Držme našim ´komediantům´ palce a přejme jim divadelní Zlomte vaz na dalších přehlídkách," dodal režisér.