V obměněné sestavě začne opět koncertovat kraslická rockově laděná formace Frekvence. Ta je například známá svým hitem Žhavá ze stejnojmenného CD. Píseň uspěla v poslední hitparádě na portálu Karlovarské rockové mapy.

Kvůli pracovnímu vytížení musel z kapely odejít baskytarista Václav Kyndl a opustil ji také klávesista Jaroslav Zámek. Novým příchozím je baskytarista z Rotavy Marcel Mandy Rau. „V současné době se sehráváme, abychom mohli koncertovat. To bude už zanedlouho,“ řekl zpěvák Frekvence Jiří Štol.
V nové sestavě se skupina poprvé představí v restauraci lyžařského areálu Krajka Kraslice, a to už 7. června. „Objevíme se také na kácení máje v sousední Rotavě,“ poznamenal Štol.

Frekvence bude prozatím hrát stávající repertoár vlastních i převzatých skladeb. Kvůli odchodu klávesisty musela ale některé skladby vypustit. „Musíme teď společně trénovat a pak začneme tvořit nové skladby. V budoucnu bychom pak mohli pomýšlet na vydání dalšího hudebního nosiče,“ doplnil frontman kraslické rockové skupiny.