„Úvodem vystoupí Květa Teturová s talentovanými žáky z Nového Sedla a Chodova se svým Saxjuniorkvartetem a následovat bude Pražská dixielandová společnost mladých muzikantů se zpěvačkou Sophií Lamoš,“ nastínil program koncertu Karel Tetur. Závěrečná produkce bude ve znamení Skupiny The Masters s Terezou Krippnerovou.

„Terezin sametový hlas, její energické vystupování a hráčská profesionalita muzikantů, piano, kontrabas a bicí, vytvářejí z každého koncertu jedinečný zážitek. Jejich swing, latin jazz, balady a autentické improvizace diváky vždy velmi zaujmou. V červnu letošního roku vyjde jejich první společné album,“ přiblížil. „Možná že na úplný závěr přítomní muzikanti zahrají něco společně,“ dodal.

Koncert se koná v pátek 26. dubna od 18 hodin v novosedelském kulturním centru Meteor, vstup na tento jedinečný koncert je volný. Další informace získáte na kareltetur@centrum.cz, telefonu 602 217 104 nebo www.jazzovejaro.cz a www.cervenipanteri.cz. Akci podporuje Nový kurz, město Nové Sedlo a Karlovarský kraj.

Ilustrační snímek
OTÁZKA PRO: Vladimíra Meluzína, mluvčího Sokolova