Skupina navštěvuje podle frontmena Oldy Říhy všechny myslitelné prostory, kde po celou dobu svojí existence vystupovala. Aby si každý fanoušek užil svoje oblíbené místo, nebo mohl poznat atmosféru míst, která by nikdo nečekal, skupina vystupuje ve špičkových oblíbených divadlech, kulturních domech, sokolovnách, rockových klubech, na náměstích, festivalech, fotbalových stadionech a ve sportovních halách. Jedna zastávka přitom bude i na Sokolovsku, a to v Chodově, kde Katapult se svojí Retro Tour 2015 vystoupí už v sobotu 7. listopadu ve společenském sálu KASS. Začátek je v 19 hodin.
Soutěž:
Sokolovský deník připravil pro své čtenáře soutěž o volné vstupenky, které redakci věnoval KASS Chodov. Soutěžní otázka zní: Kolik koncertů za dobu své existence kapela Katapult odehrála?
Své tipy posílejte na e-mail jiri.drozdik@denik.cz. Výherce, kteří získají hned dva volné vstupy, vyrozumíme. Vstupenky si budete moci vyzvednout v naší redakci na Starém náměstí 27 v Sokolově. Tak neváhejte a zúčastněte se naší bleskové soutěže.