Fanoušci rockově laděné skupiny No Problem z Kraslic se budou muset několik měsíců obejít bez koncertů této formace. Klávesistku Lucii Cvekovou totiž čekají mateřské povinnosti. I tak se ale příznivci No Problem mohou během hudební přestávky těšit na zásadní novinku. Světlo světa spatří vůbec první multimediální DVD.

Kapela stihne ještě poslední tři koncerty před avizovanou pauzou. Ten první se koná už v sobotu ve Stříbrné na Valentýnské party. Hostem bude skupina Livid. „Dvakrát pak ještě zavítáme do Sokolova, a to 22. února (bývalý Florenc) a 1. března (Štola). No a pak necháme Lucku odrodit, trochu odpočinout a v červnu ji už zase naženeme za klávesy,“ směje se manažer No Problem Tomáš Cvek.

Během přestávky však budou mít členové formace i tak dost práce. Musí ještě dotočit klip k chystanému DVD. Vyjde právě během přestávky. „Budou na něm staré i nové skladby, fotografie z koncertů a samozřejmě také klipy,“ pokračuje Cvek. I letos se pak No Problem přihlásili se svou skladbou do soutěžní hitparády hudebního portálu Karlovarská rocková mapa. „Fanoušci nás tam mohou podpořit,“ dodal.