„Moc se mi líbila kapela Wishmasters, a to nejen kvůli zpěvačce, která má úžasný hlas a na pódiu řádila jako pravá rockerka. Celá kapela zahrála famózně, stejně jako si to takzvaně dávaly i ostatní kapely. Povedená akce," zhodnotil sobotní maraton kapel jeden z účastníků Josef Veselý. K němu se přidávali i další.

„Vildu Čoka si pamatuji z mých mladých let jako jednoho z mála zpěváků dřívější doby. Utkvěl mi v paměti jako šoumen, který tehdy hodně vyčníval nad ostatními. Na jeho koncertě jsem zjistil, že je stále stejný blázen, a jeho vystoupení jsem si hodně užil," konstatoval další z posluchačů Jaroslav Obruča.

„Před pár lety jsem se s Vildou Čokem potkal na festivalu v Sokolově. Trochu jsem ho vyzpovídal. On mi potom dal jeho v té době poslední CD Černoška s největšíma kozama a napsal mi tam telefon. Řekl mi, až budeš chtít, tak zavolej. Tak jsem zavolal a on přijel s kapelou Bypass. Jeho muzika je plná energie. Tentokrát představil svou novou desku Zbožňuju Tvou Buchtu," řekl pořadatel akce Jan Zmrzlý.

Každého z přítomných sobotní akce bavila a jako bonus si vybral kapelu, která ho oslovila. „Těšil jsem se na Dark Gamballe z Vyškova, hrajou dobrou muziku. S naším bubeníkem jsme si také nemohli nechat ujít kapelu Extáze z Varů, kde dříve bubnoval," řekl Jiří Štol, kytarista a zpěvák kraslické kapely 3J. Většina Krasličáků si to pak užívala s místní kapelou Object a jejími hosty, kapelami Kelwin, J-Ellite a dalšími. V noci svou hudební a světelnou show předvedli Němci z Berlína.