Obrazit dvacet šest koncertních areálů v Čechách a na Moravě si dala letos za cíl skupina Tři sestry. V období května až září tak chce společně se svými příznivci oslavit 23. narozeniny souboru. Kdo chce být u toho, až kapela naplno rozbalí svůj repertoár, neměl by zítra chybět v Lokti. Konkrétně v přírodním amfiteátru, kam kapela míří se svým rockovým cirkusem. Od 19 hodin tu zahrají Doctor P. P., pražští pankáči MZH a po nich pak rozdivočené publikum převezme Fanánek a Tři sestry.

Návštěvníci koncertu se navíc opět mohou těšit na stylizovaný hostinec přímo na pódiu a velkoplošnou videoprojekci. „Během vystoupení bude promítána novinka, Strašlivý film II, který opravdu stojí za vidění. Je to sestřih ze zákulisí, koncertů, hotelů a pump z loňského roku,“ zmínil Lou Fanánek Hagen.

Ten navíc prozradil, že pokud bude příznivé počasí, tak se do Lokte vyrazí na motorce. Na otázku, zdali ve městě skupina přenocuje, odpověděl:
„Pravděpodobně tady přespíme. V noci neradi jezdíme, protože jsou všude zvířátka … a taky si budu moci něco dobrého namíchat k pití,“ podotkl.
„Fanouškům vzkazuji, ať přijedou a poveselí se spolu s námi. My se na ně těšíme a na písničky rovněž,“ prohlásil Fanánek.