Plesová sezóna startuje příští víkend v prostorách sokolovského Hornického domu. V pátek 11. ledna se ve velkém sále koná ples absolventů tanečních kurzů mládeže a dospělých. „Zahrají taneční orchestr Sokrat Sokolov a DJ Josef Kábrt junior. Součástí plesu budou soutěže absolventů a ukázky předtančení všech tříd tanečních kurzů a tanečních kolektivů,“ upřesnil taneční mistr Josef Kábrt. V pondělí 14. ledna je od 18 hodin rovněž ve velkém sále zápis a zahájení tanečních kurzů mládeže pro začátečníky. Kurz je určen pro mládež od 15 do 18 let. Rozsah kurzu je 14 vyučovacích lekcí, prodloužená a závěrečný ples se uskuteční 19. dubna,“ doplnil.

V pátek 18. ledna se od20 hodin koná maturitní ples Střední průmyslové školy Loket - tříd T 4. A + M 4. A. Na něm zahrají taneční orchestr Sokrat Sokolov, hudební skupina No Problém Kraslice, Swing Party Band. O den později pořádá maturitní ples tříd 4 PM, 4 TL, 4 PE ISŠTE Sokolov.
V pondělí 21. ledna je naplánován zápis a zahájení tanečních kurzů mládeže pro pokročilé. Podmínkou je absolvování základního kurzu pro začátečníky. Kurz obsahuje 13 vyučovacích lekcí, prodlouženou a závěrečný ples. Vyučují taneční mistr Josef Kábrt a Eva Polesná.
Další maturitní ples, tentokrát sokolovského gymnázia, začíná 25. ledna od 19 hodin.

Lednový program kulturních akcí sokolovského městského domu kultury zakončí 29. ledna od 19 hodin zápis a zahájení tanečních kurzů pro dospělé. Kurz je určen pro začínající a mírně pokročilé manželské a přátelské taneční páry. Obsahuje deset vyučovacích lekcí a závěrečný večírek spojený s rautem. Vyučují taneční mistr Josef Kábrt a Eva Polesná.