KDY: 5. ledna od 15 hodin
KDE: kino Admira Březová
ZA KOLIK: 130 Kč, děti 110 Kč

Neděle je posledním dnem vánočních prázdnin, proč si s dětmi odpoledne neužít například v kině na nové pohádce režiséra Zdeňka Trošky Zakleté pírko? Vypráví příběh o dívce, která se vydá vysvobodit zakletého prince. 

"Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska."

Promítání v kině Admira začíná v neděli v 15 hodin. O den dříve, tedy v sobotu 4. ledna, můžete pohádku od 11 hodin vidět i v kině Alfa v Sokolově.