Karlovarsko:

V Ostrově promítají Jeden život
Kdy: sobota 2. března od 17 hodin
Kde: Ostrov, dům kultury
Za kolik: 130 korun
Proč přijít: Jeden život je britský životopisný film o britském humanitárním pracovníkovi Nicholasi Wintonovi. Hlavní role ve filmu ztvárnili Anthony Hopkins a Johnny Flynn. Film sleduje Wintona, který se ohlíží za svou minulostí, kdy pomáhal skupinám židovských dětí v Němci okupovaném Československu, aby se mohly ukrýt a uprchnout v letech 1938-39, těsně před začátkem druhé světové války.

Třináct u stolu uvede karlovarské divadlo
Kdy: sobota 2. března, od 19.30 hodin
Kde: Karlovy Vary, Karlovarské městské divadlo
Za kolik: 50 až 490 korun
Proč přijít: Třináct u stolu od Marca-Gilberta Sauvajona je francouzská situační komedie. Manželé Madeleine a Antoine Villardierovi ve svém domě chystají slavnostní večeři pro vybranou společnost. Madeleine je pověrčivá a zoufale se snaží zabránit hrozícímu počtu třinácti hostů u stolu. Pokaždé když se zdá, že je zasedací pořádek konečně vyřešen k její spokojenosti, nastanu komické situace vyplývající ze vztahů všech pozvaných hostů. Komedie třináct u stolu slavila úspěchy v Paříži, v Římě, i po celé Evropě a dočkala se i filmového zpracování.

Studio Mladých – Menflowers: Jsme zpět!
Kdy: sobota 2. března, od 19.30 hodin
Kde: Karlovy Vary, Klub Paderewski
Za kolik: 200 korun
Proč přijít: Studio Mladých – Menflowers: Jsme zpět! tak se jmenuje představení dle vzpomínek Karla "Kikiho" Brůžka, nehrajícího člena Menflowers.

Koná se ples na počest Zdeňka Havla a Karla Komárka
Kdy: sobota 2. března, od 20 hodin
Kde: Karlovy Vary, Lidový dům
Za kolik: 380 korun
Proč přijít: Už 28. tradiční ples na počest Zdeňka Havla a Karla Komárka. Plesem bude provázet dlouholetý moderátor plesu Radek Jirgl, zahraje kapela U mě dobrý se známými světovými hity, nebude chybět taneční a akrobatické vystoupení, duhový fotokoutek, pestrá tombola a další překvapení, jako je například dražba fotbalového dresu s podpisy fotbalistů jednoho českého slavného klubu a podobně. Celý večer pak zakončí DJ s videodiskotékou.

Sokolovsko:

V Kraslicích se představí Odvrácená strana měsíce
Kdy: pátek 1. března, od 19 hodin
Kde: Kraslice , dům kultury
Za kolik: 100 nebo 120 korun
Proč přijít: Představení Odvrácená strana měsíce Viliama Klimáčka z Kraslic zahraje Divadelní soubor Trosky.

Štístko a Poupěnka zavítají do Sokolova
Kdy: sobota 2. března od 10 hodin
Kde: Sokolov, městský dům kultury
Za kolik: 360 korun
Proč přijít: V novém představení Pojď si hrát! se děti setkají s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě se Štístkem a Poupěnkou.

Chebsko:

Veselá pouť s Jů a Hele se odehraje v Západočeském divadle v Chebu
Kdy: neděle 3. března, od 15 hodin
Kde: Cheb, Západočeské divadlo
Za kolik: 130 korun
Proč přijít: Na pouti se s diváky setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení je navštíví Jů a Hele a společně se přenesou do míst plných kouzel, zábavy a legrace.

Masters Of Death bude v Aši
Kdy: pátek 1. března, od 20 hodin
Kde: Aš, LaRitma
Za kolik: v předprodeji 250, na místě 300 korun
Proč přijít: Masters Of Death se jmenuje koncert, na kterém zahrají PANDEMIA - česká death metalová kapela založená roku 1995 v Chebu, a dále FLESHLESS - česká grindcore/deathmetalová kapela založená v roce 1990 v Děčíně původně pod názvem Zvrator. Zahraje i v červenci 1995, po rozpadu kapely PLASTIC GRAVE, vzniká nová grindcore bruska s názvem INGROWING.