Děti ráje – koncertní verze muzikálu
Kdy: sobota 1. června od 21.00
Kde: amfiteátr Loket
Za kolik: 590, 690, 790 korun
Proč přijít: Po úspěšném uvedení koncertních verzí muzikálů Dracula (2020), Tři mušketýři (2021), Muž se železnou maskou (2022) a Čas růží (2023) míří do amfiteátru pod hradem Loket další muzikálový hit - Děti ráje… Výpravnou koncertní verzi nejúspěšnějšího českého hit muzikálu performují Sagvan Tofi, Michaela Nosková, Aneta Vrzalová, Tomáš Löbl, Braňo Polák a taneční skupina. Amfiteátr se otevírá už v 19 hodin.

O čarodějovi, který kradl sny
Kdy: neděle 2. června od 15.00
Kde: Městské divadlo, MDK Sokolov
Za kolik: 50 korun
Proč přijít: Divadlo bez zákulisí uvádí v neděli pohádku pro děti O čarodějovi, který kradl sny. Přijďte se, děti, podívat, jak Maruška zachránila říši snů před zlým čarodějem.

Boží Dar je město v Krušných horách. Nachází v nadmořské výšce okolo 1020 metrů, a je tak nejvýše položeným městem v Česku. Ilustrační snímek
Tipy Deníku: Poklady swingu ve Varech, Obrok na Valči i oslava

Cirkusový den dětí v lesoparku
Kdy: pátek 31. května od 15.00
Kde: lesopark Horní Slavkov
Za kolik: registrace v knihovně nutná!
Proč přijít: Jako tradičně oslaví v Horním Slavkově svátek dětí v lesoparku. Tentokrát na téma Cirkus. Připraveny jsou soutěže, samozřejmě odměny a také kulturní program. registrace účastníků je nutná. Registrační kartičky je možné vyzvednout v knihovně.

Zločiny na západě očima kriminalisty
Kdy: pátek 31. května od 18.00
Kde: kinosál MKS Horní Slavkov
Za kolik: vstupné dobrovolné
Proč přijít: Ve spolupráci s krajským ředitelstvím policie je připravena na páteční večer přednáška pro všechny příznivce kriminálních případů. Přednášet bude zkušený kriminalista Rudolf Flaška z Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje. Přiblíží zkušenosti ze své praxe, během níž osobně vyšetřoval mnohé závažné zločiny v Karlovarském kraji.

Západočeské divadlo v Chebu zve na komorní drama Kdo se bojí Virginie Woolfové?
Tipy na víkend na Chebsku: Pozvánka do divadla či na toulky krajem

Dětský den na Supím potoce
Kdy: sobota 1. června od 15.00
Kde: z důvodu předpovědi deštivého počasí se Dětský den přesune do Kulturního domu Dvorana, Loket
Za kolik: zdarma
Proč přijít: POZOR! Ve čtvrtek organizátoři upozornili, že z důvodu deštivého počasí se Dětský den přesouvá do Dvorany.

Na třetí hodinu odpolední je v malém sále připravena Pohádka o začarované princezně. O tři čtvrtě hodiny později potěší všechny příznivce hokeje autogramiáda hráčů HC Energie. Do Dvorany dorazí a podepisovat se budou Dominik Frodl, Ondřej Procházka a Filip Koffer. V rámci doprovodného programu si děti mohou projít zábavná stanoviště, nechat si namalovat něco pěkného na obličej. Nebude chybět občerstvení. O muziku se postará kapela Každý týden jinak.

Máte i vy nějaký tip na výlet či společenskou akci? Dejte nám vědět, rádi vaši akci zveřejníme v našich tipech. Napište na lucie.zippaiova@denik.cz
Přejeme krásné prožití víkendu