Sokolovsko

Totální nasazení a Deratizéři
Kdy:
sobota 20. dubna od 20.00
Kde: Kulturní dům Dvorana Loket
Za kolik: 250 korun v předprodeji
Proč přijít: Loketská Dvorana bude v sobotu večer patřit punk-rocku. Zahraje tu po letech slánská punk-rocková legenda Totální nasazení na posledním klubovém koncertu sezony. Jako host vystoupí Deratizéři, ska-folk-punk ze Slaného.

Bečovská botanická zahrada
Tipy Deníku: Jarmarky, botanická procházka i scénický tanec

Pochod okolím Chodova
Kdy:
sobota 20. dubna od 8.00
Kde: sraz na autobusovém nádraží v Chodově
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Klub českých turistů zve v sobotu na Pochod okolím Chodova. Sraz je v 8 hodin na autobusovém nádraží v Chodově. Odtud se účastníci vydají směrem na Tatrovice, vyhlídku Chodaublick a štolu Bílá paní. Za účast dostanete turistické razítko, připravené jsou i diplomy.

O Budulínkovi
Kdy:
neděle 21. dubna od 16.00
Kde: Loutková scéna MDK Sokolov
Za kolik: 40 korun
Proč přijít: Místní ochotnické Divadlo bez zákulisí si na nedělní odpoledne připravilo loutkovou pohádku pro nejmenší O Budulínkovi. V rámci pohádky proběhne i výstava obrazů dětí z DDM – Malý Picasso.

Foto je pouze ilustrační, ze vzpomínkové akce minulých let.
Tipy Deníku pro Chebsko: Vzpomínková akce, vernisáž či procházka lázněmi

3. jarní josefovský SWAP
Kdy:
pátek 19. dubna od 16.00 a 20. dubna od 10.00
Kde: Komunitní centrum Josefov
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Daruj, co nepotřebuješ. Vyber, co se ti hodí. Vracej věci do oběhu! Tak vyzývají organizátorky ze Spolku Duhovka k účasti na 3. jarním josefovském swapu. Co můžete darovat do oběhu? Vše, co bude hezké, čisté, použitelné. Oblečení se přijímá pouze čisté, vyprané a složené. Swap se koná v sobotu od 16 do 19 hodin a v neděli od 10 do 17 hodin v josefovském komunitním centru.

Máte i vy nějaký tip na výlet či společenskou akci? Dejte nám vědět, rádi vaši akci zveřejníme v našich tipech. Napište na lucie.zippaiova@denik.cz
Přejeme krásné prožití víkendu