Maškarní rej
Kdy: sobota 27. dubna od 14.00
Kde: Loket, Kulturní dům Dvorana
Za kolik: 50 korun dítě, 100 korun dospělý
Proč přijít: Loketský dráček pořádá oblíbenou akci nazvanou Dětský maškarák, jeho součástí je i velká discopárty.

Otázky Tondy Procházky
Kdy: pátek 26. dubna od 18.00
Kde: Loket, Kulturní dům Dvorana
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: Do Lokte jste zváni i na natáčení zábavné talkshow Otázky Tondy Procházky, které probíhá zpravidla v kulturních sálech na různých místech kraje. Moderátorem je herec, režisér a autor řady oblíbených divadelních komedií Antonín Procházka. Těšit se můžete na dva skvělé herce, kterými budou Oskar Hes a Miroslav Táborský.

Farmářské trhy před Městskou tržnicí v Karlových Varech. Ilustrační snímek
Tipy Deníku: Den bezpečnosti, trhy, přednáška i Blbec k večeři

Po hranicích revíru Krudum
Kdy: sobota 27. dubna od 10.00
Kde: sraz je u rozcestí u pozůstatků kostela sv. Mikuláše
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Zváni jste na první letošní vycházku - Po hranicích revíru Krudum. Průvodcem bude Lukáš Smola. Sraz je v sobotu 27. dubna 2024 v 10 hodin u rozcestí u Sv. Mikuláše (žlutý turistický rozcestník), délka trasy bude cca 8 km kolem vrchu Krudum. Z organizačních důvodů je počet účastníků omezen, proto je NUTNÁ REZERVACE na e-mailu malinova.helena@npu.cz (rezervace bude platná až po potvrzení). Čeká vás obchůzka hranic revíru Krudum císařských montánních lesů vyznačených v terénu roku 1786. Trasa povede poměrně náročným terénem mimo zpevněné cesty (příkré svahy, kamenná moře, podmáčená půda, nízký porost a vysoká zvěř). Akce proto není vhodná pro dětské kočárky. Doma nechejte také své pejsky. Jídlo a pití si vezměte s sebou, po cestě není žádné stravovací zařízení. Vyráží se za každého počasí.

X_JAZZ reMIX & CYBERGROUNDS
Kdy: pátek 26. dubna od 19.30
Kde: MKS Horní Slavkov, malé kino
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Dorazte na koncert dvou elektronických kapel a zatančete si za zvuku synťáků a bicích…, páteční párty vám zajistí domácí X_JAZZ reMIX a přespolní pražští CYBERGROUNDS.

Ilustrační foto.
Tipy Deníku pro Chebsko: Čarodějnice u Krakonoše, zahájení sezóny zámku Kynžvart

Slavnosti sv. Jiří
Kdy: sobota 27. dubna od 14.00
Kde: kostel sv. Jiří Horní Slavkov
Za kolik: vstupné dobrovolné
Proč přijít: Tradiční setkání je připraveno v sobotu u rekonstruovaného kostela sv. Jiří v Horním Slavkově. Na programu je rovněž tradiční bohoslužba, koncert ZUŠ. Chybět nebudou komentované prohlídky, otevřená vyhlídková věž, výstava Sochy v Horním Slavkově a připraveno bude občerstvení. Dobrovolným vstupným přispějete do sbírky na další rekonstrukci kostela sv. Jiří.

Máte i vy nějaký tip na výlet či společenskou akci? Dejte nám vědět, rádi vaši akci zveřejníme v našich tipech. Napište na lucie.zippaiova@denik.cz
Přejeme krásné prožití víkendu