Fanoušci se určitě mají na co těšit. Kabáti totiž pojali své turné ve velkém stylu, o čemž svědčí už jen monstrózní pódium, na kterém Kabáti v čele s frotmanem skupiny Pepou Vojtkem své turné odstartují. Pro fanoušky, kteří zamíří na koncert, jsou připravena i záchytná parkoviště.

„K parkování mohou využít zdarma parkoviště OC Varyáda a parkoviště krajského úřadu. Prostory pro konání burzy budou pro tento den sloužit také jako parkoviště, za poplatek 50,-Kč na celý den. Na tomto parkovišti bude možné parkovat od 14 hodin a vjezd na parkoviště bude z hlavní ulice Západní," poukázala Lucie Hostašová. Posílena bude i autobusová doprava MHD. Po koncertě mohou návštěvníci využít „hokejové linky" MHD, které pojedou po třech trasách.

V úterý 19. května, tedy v den konání akce, dojde k úplné uzavírce místní komunikace vedoucí od kruhové křižovatky s ulicí Západní, kolem autoservisu směrem k areálu AC Start po křižovatku s ulicí Západní až k čerpací stanici.

Nedočkavci mohou dnes zamířit do obchodního centra Fontána (Tesco), od 15.00 hodin tam pro ně připravili Kabáti autogramiádu. Kdo ji nestihne, nemusí nijak zoufat, druhá autogramiáda bude na pořadu v den koncertu v OC Varyáda, a to od 17.00 hodin. Na autogramiádě budou mít fanoušci možnost zakoupit CD, trička a mnohé další předměty kapely k novému Open Air Turné.