Firma by podle svého spolumajitele Davida Graubnera místo stánků postavila dvě prodejní haly. „Lidé by tam našli vše pro dům a zahradu, od sazenic, květináčů, rostlin, substrátů po třeba i řadu nářadí," uvedl Graubner s tím, že podobné centrum už firma provozuje na hraničním přechodu Folmava. U hranic by podle projektu mohly najít práci až tři desítky lidí.

Firma městu slibuje roční pronájem 1,2 milionu korun, roční příspěvek 200 tisíc korun na obnovu veřejné zeleně a také to, že vozový park města by mohl tankovat u její čerpací stanice za režijní náklady.

Místostarosta Kraslic Otakar Mika označil nabídku včetně jejího zpracování za kvalitní. Rada města se bude zabývat i nabídkou společnosti Travel Free, která by na části tržnice chtěla postavit svůj obchod s prodejní plochou 600 metrů čtverečních.

Svou nabídku podle informací Deníku chtějí předložit i stánkaři, aby nemuseli od hranic odejít. „Nabídkami se budeme zabývat dnes na radě města. V září se pak k nim vyjádří také zastupitelstvo," řekl místostarosta Mika.