Hned v polovině měsíce se uskuteční akce pro milovníky taneční hudby z devadesátých let nazvaná Snap!, která se ukuteční ve spolupráci s KV Arenou. Na ní se na jednom pódiu setkají skupiny Fun Factory, Mr. President a česká Verona. Diváci mohou spatřit show autorů hitů jako I Wanna Be With You nebo Coco Jambo už v sobotu 19. září od 20:00 v KV Areně.

To říjen už přinese jiné uspokojení pro mlsné jazýčky. V Lidovém domě ve Staré Roli 10. října proběhne dvojkoncert českých legend Luboše Pospíšila a Vladimíra Mišíka. Tato kultovní záležitost startuje rovněž úderem osmé hodiny večer. „Pospíšil na tomto koncertě vystoupí se svou kapelou 5P a Vladimíra Mišíka rovněž doplní jeho domácí uskupení ETC," dodal Vladimír Suchan z Vlny Music.

Desátý měsíc se pak nadále ponese v duchu kultovních akcí. V předposlední říjnovou sobotu se opět ve spolupráci s KV Arenou uskuteční Vzpomínkový večer na Michala Tučného k letošnímu 20. výročí úmrtí této české country legendy. Na koncertě zahrají všechny kapely, kterými za svůj život prošel, a to Greenhorns, Fešáci a Tučňáci. „V pátek 30. října se následně v Lidovém domě sejdou ostřílení hráči z kapely J. A. R., která rozhodně není karlovarskému publiku cizí," doplnil Suchan.

Pod hlavičkou Vlny music následně do Liďáku zamíří i stále oblíbenější kapela Jelen, která se tu ukáže v rámci svého podzimního turné.

„Z nově nastalé spolupráce s Ambassadorem vzešly zatím hned dvě akce, které spolu pořádáme. První se koná 30. listopadu, kdy tu od 19:00 hodin vystoupí violoncellová dívčí skupina Inflagranti spolu s frontmanem Kabátů Josefem Vojtkem," dodal.

Dále se v Ambassadoru objeví také Dan Bárta se svou skupinou Illustratosphere, která přijede do Karlových Varů 19. prosince v rámci turné k patnáctileté existenci.

Agentura už má i první jména na koncertní sezonu 2016. „Zatím můžeme předeslat, že domlouváme koncert Chinaski, Mandrage nebo Divokého Billa. Na programu se ale stále pracuje," dokončil Vladimír Suchan.

Další informace o předprodeji, cenách a termínech mohou zájemci nalézt na internetových stránkách www.vlny-musicag.cz.