Na Sokolovsku se zpívalo hned na šesti místech, a to v Kraslicích, Sokolově, Horním Slavkově, Chodově, Oloví a v Královském Poříčí. Do společného zpívání napříč celou republikou se tak zapojily stovky lidí. Živo bylo například v Kraslicích, kde se sešly desítky lidí. Ti na tamní náměstí T.G.M. přišli s předstihem, aby si nejprve poslechli zpěv dětí z tamní základní a umělecké školy. Na Karlovarsku se zpívalo na pěti místech, patrně nejvíce lidí přišlo na Vánoční trhy v Karlových Varech.

Tady mezi zpěváky už tradičně nechybělo vedení města, zazpívat si přišla primátorka Andrea Pfeffer Ferklová i její náměstci. Na Chebsku lidé zpívali známé koledy celkem na devíti místech. Kromě Chebu i v Lubech nebo Aši. Na chebském náměstí všechny doprovázel pěvecký sbor Kopretiny pod vedením učitelky Evy Kůrkové.

Sokolovsko bylo při společném zpívání koled pořádně slyšet

Sokolovsko bylo při celorepublikové akci Česko zpívá koledy pořádně slyšet. Zpívalo se totiž hned na šesti místech, a to v Kraslicích, Sokolově, Horním Slavkově, Chodově, Oloví a v Královském Poříčí. Do společného zpívání napříč celou republikou se tak zapojily stovky lidí. Živo bylo například v Kraslicích, kde se sešly desítky lidí. Ti na tamní náměstí T.G.M. přišli s předstihem, aby si nejprve poslechli zpěv dětí z tamní základní a umělecké školy. Obdobně tomu bylo i v Oloví a dalších městech.