Kriminalisté pátrají po čtrnáctiletém chlapci MARTINU CINOVI z Chodova, který je asi 150 cm vysoké, štíhlé postavy, má hnědé oči a hnědé vlasy. Pohřešovaný chlapec se nevrátil z dovolenky u rodičů v Chodově do Diagnostického ústavu mládeže v Plzni.Hledaný Martin Cina.

Sokolovští kriminalisté pátrají po pohřešované čtrnáctileté MARTINĚ KALEJOVÉ z Chebu, která je asi 165 cm vysoké, štíhlé postavy, má hnědé oči a černé vlasy. Hledaná dívka je svěřenkyní Dětského domova v Horním Slavkově, odkud 15. ledna utekla.Hledaná Martina Kalejová.

Sokolovští kriminalisté pátrají po 30letém DAVIDU BÍLÉM, který je asi 177 až 179 cm vysoké, střední postavy, má vlnité černé vlasy a hnědé oči. Na hledaného muže vydal Okresní soud v Karlových Varech příkaz k zatčení ve věci přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Hledaný David Bílý.

„V případě jakýchkoliv informací k těmto hledaným osobám volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," sdělila mluvčí krajské policie Zuzana Týřová.