Podvodu, kvůli němuž vydal sokolovský soud příkaz k zatčení, se dopustila Štefanka MIŇOVÁ (narozena 6. února 1966, bytem Chodov, Smetanova 732). Pro stejný skutek vydal sokolovský okresní soud na ženu příkaz k vydání do výkonu trestu. Štefanka Miňová je 165 až 170 centimetrů vysoké, obézní postavy. Má hnědé oči a hnědočerné středně dlouhé rovné vlasy.

Pro zanedbání povinné výživy měl do výkonu trestu odnětí svobody nastoupit Josef HOTTMAR (narozen 21. září 1966, bytem Hranice, Husova 498). Do vězení jej svým příkazem poslal soudce sokolovského okresního soudu. Josef Hottmar je hubené, 160 až 170 centimetrů vysoké postavy.Má hnědé oči, hnědé vyholené vlasy, knír a bradku. V uších nosí náušnice.

Příkaz k zatčení vydal kvůli neplnění vyživovací povinnosti karlovarský okresní soud na Alexandra POSPÍCHALA (narozen 28. července 1973, bytem Ostrov, Klínovecká 1204 – formální adresa, Městský úřad Ostrov). Obviněný Pospíchal se ovšem skrývá, aby se vyhnul doručení rozsudku a případnému uložení trestu. Alexandr Pospíchal je 175 až 180 centimetrů vysoké, střední postavy. Má hnědé oči, krátké hnědé vlasy a plnovous či strniště.

Petr MARYŠKO
Pátrání zrušeno.

Soudci ze severu Plzeňska a Loun vydali příkazy k zatčení na Petra KORDULEHO (narozen 2. března 1986, bytem Chyše, Žižkovo náměstí 1). Petr Kordule se dopustil trestných činů krádeže, poškozování cizí věci, porušování domovní svobody a nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Petr Kordule je střední, 175 centimetrů vysoké postavy. Má hnědé oči a černé vlasy.

Příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody vydal sokolovský soud na Romana OLAHA (narozen 15. dubna 1987, bytem Chodov, ČSA 688). Hledaný Olah se dopustil trestných činů loupeže a vydírání. Roman Olah je 175 až 180 centimetrů vysoké, hubené postavy. Má krátké, rovné, hnědočerné vlasy střižené na ježka, hnědé oči a černé husté strniště.

Jolana BALLOVÁ
Pátrání zrušeno.