„K muži nečekaně přistoupili zezadu a beze slov ho silně strčili do zad. Poškozený nárazem ztratil rovnováhu a spadl na zem. Když dopadl na lokty, kolena a obličejem k zemi, měl ho jeden z nich zakleknout a páčit mu ruce, aby vysvlékl z jeho zad batoh. Když se mu to podařilo, hodil batoh druhému pachateli, který jej prohledal, vyházel z něj věci na zem a z peněženky odcizil 1500 korun. Poté z místa oba pachatelé utekli,“ vylíčila mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí.

Policie v pondělí zveřejnila identikit jednoho z možných pachatelů. „Jednalo se o muže ve věku 20 až 30 let, 177 cm vysoké sportovní postavy s krátkými tmavými vlasy. Na sobě měl černohnědou mikinu vzadu s bílým nápisem KING a číslem 01, modré rifle a na nohou botasky. Na krku měl tetování nevybarvených hvězdiček,“ uvedla Krejčí.

Druhý pachatel byl též ve věku 20 až 30 let, 168 cm vysoké silnější postavy. „Na sobě měl delší tmavou mikinu, tmavé tepláky. Na pravém zápěstí měl tetování hada s otevřenou tlamou. Pravděpodobně se jmenuje Petr. Policisté nyní žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámých pachatelích. V případě jakýchkoliv poznatků volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ dodala.