Co však zveřejnili, je rychlost, kterou se kolem nich pirát silnic prohnal. A jelikož byla dvojnásobná, nemůže se muž divit, že věc policisté neřešili blokovou pokutou. Šoféra čeká návštěva odboru dopravy, kde mu hrozí až ztráta řidičského oprávnění.

Zdroj: Youtube

I přes vyhlášený nouzový stav a plnění úkolů s ním souvisejících, dohlížejí dopravní policisté v Karlovarském kraji na bezpečnost a plynulost v silničním provozu. O tom se přesvědčil dvaapadesátiletý řidič osobního automobilu Volvo.

Na silnici u Podhoří míjel ve směru na Cheb policejní vozidlo s radarem. Ten ukázal rychlost 183 km/h. Na daném úseku je přitom povolena maximálně devadesátka.

„Hlídka se za vozidlem vydala a následně ho zastavila. Poté řidiče automobilu vyzvala k předložení dokladů předepsaných k provozu a řízení motorového vozidla. Policisté s řidičem sepsali oznámení o přestupku, které bude oznámeno odpovědnému správnímu orgánu k projednání. Ten může řidiči uložit sankci 5 až 10 tisíc korun a zákaz řízení na délku 6 až 12 měsíců,“ řekl mluvčí policistů Jakub Kopřiva.

Sponka na roušce upozorňuje na alergika.
Sponku na roušce nenosí lidé z frajeřiny. Upozorňují na problém