Mezi sebou se tam napadli muži ve věku 29 a 33 let. Starší z nich přitom uštědřil pár ran i své přítelkyni. Vše vyvrcholilo útokem na kolemjdoucího.

Vše se odehrálo v srpnu před jednou ze sokolovských restaurací, kde se svatební oslava konala. „Nejdříve se fyzicky napadli oba muži mezi sebou, a to několika údery pěstí do obličeje. Poté starší z obviněných napadl i svoji přítelkyni několika ranami do obličeje. Mladší z obviněných pak napadl pěstí pětatřicetiletého muže, který právě procházel kolem. Následně mu v dalším napadání zabránil jeho bratr. Poté ale k napadenému přistoupil druhý obviněný, začal se s ním bavit a poté ho nečekaně udeřil hlavou do nosu,“ vylíčila incident mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí.

Oba útočníky nyní policie obvinila z výtržnictví. „Starší z mužů se tohoto jednání dopustil i přesto, že byl již soudem, mimo jiné, za trestný čin výtržnictví odsouzen. Proto mu teď hrozí až tři roky vězení. Devětadvacetiletý muž může strávit ve vězení o rok méně,“ dodala mluvčí.