Kriminalisté vyšetřují v Sokolově závážný trestný čin, při kterém zemřela devětatřicetiletá žena násilnou smrtí. To policistům potvrdily výsledky jejich vyšetřování a také soudní pitvy. V této souvislosti kriminalisté prověřují, zda se uvedeného jednání nemohl dopustit podezřelý pětadvacetiletýletý Jiří Rigó. 

"V pondělí 3. července v dopoledních hodinách policisté přijali oznámení o úmrtí 39 leté ženy v Sokolově. Kriminalisté ohledali místo činu, zajistili stopy a provedli veškerá potřebná šetření. Ke zjištění přesné příčiny smrti byla nařízena soudní pitva. Provedeným vyšetřováním a soudní pitvou bylo potvrzeno, že žena zemřela násilnou smrtí," potvrdila mluvčí policistů Kateřina Krejčí. 

Policie žádá širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po hledaném muži. Hledaný muž je 168 až 170 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědé oči a černé vlasy. Na levé tváři a pravém rameni má tetování. Není vyloučeno, že by se mohl pokusit změnit svou podobu. Jakékoliv informace k výskytu podezřelého volejte na tísňovou linku 158.

"Důrazně varujeme, že hledaný muž může být ozbrojen, proto se jej nepokoušejte v žádném případě zadržet a informujte ihned policii na tísňové lince 158," varuje mluvčí.