V železniční stanici Sokolov v blíže nezjištěný okamžik, zřejmě během vystupování z vagonu, na cestě od vagonu ke schodišti nebo na schodech z nástupiště, měl neznámý pachatel využít skutečnosti, že žena měla na zádech batoh na zip a špatně se pohybovala, tudíž nemohla batohu věnovat řádnou pozornost. Neznámý pachatel rozepl její batoh a odcizil z něj pouzdro, ve kterém byl mobilní telefon a osobní doklady poškozené. Tímto jednáním jí tak způsobil škodu v oznámené výši přesahující částku 5 000 Kč.

Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při ztotožnění muže na videu, který se pohyboval v těsné blízkosti poškozené ženy a jako svědek by mohl přispět k objasnění případu.

Zdroj: PČR

Muž je věku kolem 30 – 35 let, štíhlé postavy, vysoký cca 185 cm. Má středně dlouhé černé vlasy, velké oči a ve tváři jizvy po akné. Na sobě měl světlé pravděpodobně teplákové kalhoty, světlou mikinu s nápisy, tmavou bundu a tmavou sportovní obuv. V ruce měl velkou maskáčovou tašku.

Jakékoliv informace k muži na videu, které pomohou policistům při ztotožnění, volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu. (pčr)