Opilec za volantem způsobil nehodu také v Rotavě. Škody jdou do desítek tisíc korun. Při nehodách se naštěstí nikdo nezranil.

U Josefova si to silně opilý řidič mířil do Hřeben. Na rovném úseku tam najel na krajnici a následně sjel mimo silnici, kde narazil do sloupu. S autem skončil na boku. „Když se řidič podrobil dechové zkoušce, na přístroji se objevila hodnota 2,94 promile," sdělila mluvčí sokolovské policie Kateřina Böhmová. Nehoda si podle jejích slov vyžádala stotisícovou škodu.

Při nehodě v Rotavě se opilý motorista vydal směrem na Smolnou. Tam vjel do zákazu vjezdu. Taktéž pak nezvládl jízdu na rovném úseku a narazil do svahu příkopu. Auto pak bylo ještě vymrštěno do stromu. Řidiči se podařilo z místa odjet. Zraněný se následně nechal ošetřit v nemocnici. Tam ho také našla policie. V dechu měl 2,49 promile. „Způsobil škodu za pětadvacet tisíc korun," poznamenala mluvčí s tím, že muž ani nemá řidičský průkaz. Auto navíc nemělo platnou technickou kontrolu. Oba muži se nyní budou před soudem zpovídat z ohrožení pod vlivem návykové látky. „Hrozí jim až dvouletý trest odnětí svobody," doplnila Böhmová.