Mladý pár kradl spodní prádlo ve velkém, ale byl zadržen ostrahou

Karlovy Vary Dva osmnáctiletí, muž a žena byli zadrženi policií v Rybářích poté, co kradli v místním obchodním domě. Do tašky uschovali dětské oblečení a několik desítek kusů spodního prádla a s celým lupem se bez zaplacení pokusili projít bezpečnostními rámy. Mladí spolupachatelé měli ovšem smůlu. Byli osloveni pracovníkem ostrahy, který s nimi vyčkal na příjezd policie. Odcizené zboží v hodnotě zhruba deset tisíc korun bylo nepoškozené vráceno zpět na prodejnu. Zloději byli obviněni a pokud jim bude prokázána vina, hrozí jim až dvouleté vězení.

Tisícovku, tak tolik stálo muže opravdu srdečné objetí od známého

Karlovy Vary - Osmapadesátiletý muž opakovaně kradl. Ovšem velmi originálním způsobem. Poté, co před karlovarským bistrem objal jiného muže, sáhl mu do kapsy bundy, odkud mu zcizil peněženku. V té byla finanční hotovost tisíc korun. Muž byl obviněn z krádeže a hrozí mu až dva roky odnětí svobody.

Úmyslně zničil osm zaparkovaných aut

Karlovy Vary - Osmadvacetiletý muž si od kriminalistů vyslechl obvinění z poškozování cizí věci, když v ve Dvorech a v Rybářích poškodil zaparkovaná auta. U vozidel promáčkl plechy u předních i zadních dveří a poničil také jejich kapoty. Škoda na osmi zaparkovaných autech je předběžně vyčíslena na částku blížící se 150 tisícům korun. Podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. (new)