Třiadvacetiletou ženu překvapil u ní v bytě, kde ji napadl pěstmi do hlavy. Incident se stal 17. ledna. Muž tehdy nejdříve zaklepal na dveře bytu a využil toho, že je expartnerka otevřela. Následně dal nohu do dveří, aby je nemohla zavřít.

„I přes opětovné výzvy, aby odešel, měl vstoupit do bytu, odkud byl opakovaně ženou vykazován. Toho však neuposlechl. Poté, co ženě začal zvonit telefon, jí ho vytrhl z ruky a začal ji fyzicky napadat pěstmi cílenými na hlavu nebo také kopy do nohy. Žena v jednom okamžiku využila situace, když se muž díval jinam, a stačila se zavřít v další místnosti bytu, kde držela dveře tak, aby se do místnosti nedostal. Po chvíli pak odešel, a to i s jejím mobilním telefonem. Když se snažila z okna přivolat pomoc, před domem jí ještě vyhrožoval. Napadená musela vyhledat lékařské ošetření v nemocnici,“ uvedla mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí.

Muž je nyní podezřelý ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, krádež a porušování domovní svobody. Hrozí mu až dva roky vězení.

Ilustrační foto
Muž obviněný ze znásilnění je už v rukou policie