Výtežek je určen na podporu handicapovaného basketbalisty Pavla Kováře a těžce zdravotně postiženého chlapce Honzíka Šnajdra. Za každý provedený shyb na workoutovém hřišti v areálu Bohemie přislíbilo město věnovat 5 korun, vyhrazenou částku ale sportovci počtem shybů překročili.
„Na místě jsem se byl podívat osobně, podpořit sportovce v jejich snaze. Viděl jsem snad všechny věkové kategorie, strážníky policie…, všem musím moc poděkovat," radoval se handicapovaný Pavel „Čája" Kovář.

„Začali jsme ve 14 hodin a v půl páté už měli účastníci na kontě přes 9 tisíc shybů. Tomu se nám ani nechtělo uvěřit," řekla jedna z organizátorek Monika Hrdličková. „Byli tu jednotlivci, kteří sami o sobě překonali číslo pět set. Rozjeli se naprosto neskutečně, skoro jako na nějakých závodech," divila se Hrdličková. „Počítali jsme s tím, že se zvládne udělat něco kolem 7 tisíc shybů, čemuž odpovídala i sponzorská částka, která půjde na charitativní účely. Nakonec jich ale bylo mnohem více," uvedl předseda Czech Street Workout Association Vladimír Vlček. Město Sokolov, které bylo hlavním organizátorem, nakonec na charitativní účely věnuje 40 tisíc korun. Celkem se zúčastnilo přes 120 lidí. „Přišli i úplní začátečníci, kterým jsme s vykonáním shybu pomáhali. Na druhou stranu cvičila spousta kluků, kteří se workoutu věnují a mají techniku dokonale vypilovanou," uzavřel Vlček.