Na náměstí Budovatelů nechybí kromě vánoční výzdoby kluziště ani vánoční smrk. Ke tradiční výzdobě na Starém náměstí přibyly už i stánky a nic tak nebrání tomu, aby tam začal brzy vonět například horký svařák, skořice a další vánoční koření. Nepřehlédnutelnou novinkou je vyhlídkové kolo, ze kterého je Staré náměstí a jeho okolí jako na dlani.

Přípravy na advent v Sokolově | Video: Cichocki Roman

Letošní adventní program začíná 3. a končí 25. prosince. "Vše odstartuje rozsvěcení vánočního stromu v neděli 3. prosince. Čtyřhodinová akce bude na Starém náměstí od 14 hodin. Při první adventní neděli vystoupí děti ze sokolovských mateřských škol. Návštěvníci si také mohou pochutnat na tradičním vánočním svařáku a sváteční polévce, kterou jim budou servírovat zástupci z vedení města. Se svým vánočním recitálem vystoupí Kateřina Brožová a chybět nebude ani folková kapela Alison. Ti nejmenší se mohou těšit na Mikuláše s čertem," říká ředitel sokolovské MDK Tomáš Melč. Vstup na akci je zdarma.

Má i vaše město či obec vybraný vánoční strom?Nafotíte transport vánočního stromu na vaší náves?Chcete ostatním čtenářům zprostředkovat recept na nejlepší cukroví?Pošlete fotografie, recept na mail: zapadoceske.vanoce@denik.cz

close info Zdroj: Deník zoom_in