Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Policie: Vaše auto není trezor

NOVÉ SEDLO - Ze zpravodaje Nového Sedla

6.11.2007
SDÍLEJ:

Auto není trezor.Foto: Repro SD

vážení občané města Nového Sedla a jeho přilehlých obcí, rád bych Vás touto cestou upozornil na nedostatky zjištěné v rámci přímého výkonu služby policistů našeho obvodního oddělení.

V poslední době se velice často setkáváme s případy krádeží vloupáním do zaparkovaných motorových vozidel na území města Nového Sedla a v jeho okolí.

Ve většině případů jde o krádeže osobních věcí ponechaných ve vozidlech na sedadle či autorádií, která jsou ve většině případů vybavena odnímatelným ovládacím čelním panelem a ke kterým by v případě jejich řádného zajištění a neponechávání těchto věcí uvnitř vozidla nemuselo vůbec docházet.

Z tohoto důvodu Vás proto nabádám k větší obezřetnosti a pečlivosti spočívající právě v zajištění Vašeho majetku a neponechávání těchto věcí uvnitř Vašich vozidel. Povětšinou se jedná o různá zavazadla, mobilní telefony, fotoaparáty, ale také osobní doklady a další věci.

V některých případech vzniká škoda na majetku během několika minut, kdy si provozovatel vozidla po jeho zaparkování třeba jen odskočí či zaparkuje před místním hřbitovem a po ´chvilce´ se ke svému vozu, uvnitř kterého ponechal své osobní věci volně odložené, vrací.
Také zde platí, že příležitost dělá zloděje. Nedávejme proto zloději příležitost.

6.11.2007
SDÍLEJ:
Záběr z kamery vozidla

Tasili zbraň. A tajní policisté jsou teď proto trestně stíhaní

Karlovarský pilot Petr Kopfstein z Team Spielberg skončil v celkovém pořadí Red Bull Air race Masters Class na pátém místě.

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Kopfstein v Masters Class v TOP5

Naši prvňáci už ve středu v Sokolovském deníku, představíme 1. B ze ZŠ Březová

Sokolovsko - Ve středu 18. října najdete v Sokolovském deníku prvňáky 1. B ze ZŠ Březová.

Americký spisovatel Robert Fulghum přijede i do Chodova

Chodov – Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrátil do Česka a s projektem Listování se vydal na turné po republice.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Sportovat bude celé město, mladí i staří

Sokolov – Děti z mateřinek, školáci i senioři. Ty všechny má rozpohybovat týdenní sportovní akce, kterou pořádá Městský dům kultury v Sokolově.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení