Odbornou porotu i letos tvořily osobnosti z hudební, umělecké, pedagogické a zvukařské oblasti nejen z Karlovarského kraje, ale také z Prahy. „Opět se soutěžilo ve třech věkových kategoriích, v té nejnižší (7-10 let) se na 1. místě umístila Tereza Jelínková, v prostřední (11-15 let) zvítězila Anna Mudrá a nejstarší kategorii (16-20 let) ovládlo duo Tereza Hoblová a Václav Eduard Štercl. Za absolutní vítězku letošního ročníku zvolili porotci Annu Mudrou," sdělil vedoucí kulturního domu a zástupce pořadatele Michal Bedeč.

Porotci rozhodovali také o postupech do jiných pěveckých soutěží či o možnostech vystoupení na různých akcích a festivalech letos i v příštím roce. Vybraní soutěžící byli posláni do pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek či do soutěže zaměřené na mladé kytaristy Zlatá struna v Plzni. Celkem čtyři soutěžící získali možnost vystoupit na letošních vánočních trzích v Chebu a v Karlových Varech, a v příštím roce také na country-folk festivalu Rudolecký Kotlík.

„Jsme rádi, že se soutěže zúčastnilo tolik dětí. Soutěžícím a divákům děkujeme za účast, veliké poděkování patří také všem, kteří se podíleli na samotné přípravě a průběhu celé soutěže," vzkázal Bedeč s tím, že poděkování patří také všem sponzorům akce.

Turisté na Božím Daru se radovali z prvního sněhu. Otužilci také
Turisté na Božím Daru se radovali z prvního sněhu. Otužilci také