Dělá svým vzhledem ostudu při příjezdu do Sokolova. Scházejí se v něm narkomani či bezdomovci, a tak město rozhodlo, že ho koupí a zbourá. Řeč je o bývalém železničním depu vedle sokolovského vlakového nádraží. Sokolov nabídl za depo 2 miliony korun. Vedení Českých drah si však nechalo stanovit svůj posudek. Chce se podle svých slov chovat jako správný hospodář. Po měsících čekání konečně stanovily dráhy cenu, za kterou jsou ochotny objekt prodat.

„Dostali jsme od Českých drah cenovou nabídku, kdy nabízejí depo za 2,2 milionu korun. Když ji zastupitelé schválí, depo koupíme,“ potvrdil starosta Sokolova Jan Picka.

Vedení města chtělo původně začít demolici v tomto roce. Po průtazích ze strany prodávajícího to však zřejmě nestihne a práce by mohly pokračovat příští rok.
Město již koupilo od Českých drah tři nemovitosti, které nádražáci již nevyužívali. Nabídková cena byla 2,187 milionu korun. Původně chtělo město dva objekty zbourat a jeden si nechat. Umístit by do něj mohlo některou z neziskových organizací. Po zevrubné prohlídce stavu objektů však vedení města zavelelo jednoznačně: Zbourat!

Na místě by mohlo vzniknout parkoviště, zeleň, popřípadě provozovny pro drobné podnikání.