Chvíle odříkávání, hodiny cvičení i pevnou vůli měla Dagmar Chvalovská předešlé dva měsíce. Její snažení postupně přináší radost, konečně jsou pryč další centimetry. Svůj cíl má blíže a necítí se poraženě, výsledky jsou lepší, než sama čekala na začátku.

Svou změnu životního stylu bere jako příjemnou a zdravější variantu. Hodlá v ní pokračovat i dál. „Snažím se dělat vše tak jako na začátku a se stejnou chutí. Přiznávám, nebylo vždy snadné jít za svou touhou hubnout. Vyzkoušela jsem různá cvičení, která pro mě byla náročná. Mám nemocná záda, nemohu si dovolit náročnější cvičení. Spíše musím pomalu. Nyní dojíždím například do Karlových Varů na speciální cvičení, protože je šetrné vůči mým zádům. Contours jsem objevila sama, ujala se mě hned fyzioterapeutka Hanka, která se o mě stará a dohlíží na to, jak cvičím. Cítím se výborně, nelituji, že jsem začala hubnout," popisuje svou náročnou cestu Dagmar.

Při jejím snažení jí prý nejvíce pomáhá odborník Václav Krejčík, který má pravidelný dohled nad jejím jídelníčkem. Každý týden jsou v kontaktu, aby ohodnotili, jakým způsobem se Dagmar stravuje. „Nedržím klasické diety, jím jen menší porce. Rozdělila jsem si navíc vhodné a nevhodné potraviny. Vhodné jím po celý den a ty nevhodné co nejméně, nejlépe ráno. Každopádně nestrádám, nehladovím. Myslím, že i pohyb, který mám, hraje velkou roli," doplnila na závěr Dagmar Chvalovská.(kčr)