Akce měla u veřejnosti ohromný úspěch a zákazníci doslova zcela vyjedli nabízené produkty. A pořadatelé mají pro všechny dobrou zprávu. Dobré jídlo i muzika se po letech vrací a bude i letos. Pokrmy z extrémní gastronomie, pojídání párků, pro milovníky chilli papriček akce Plechová Huba anebo soutěže v pití piva. Ještě předtím, jedna z největších výstav ručního elektro nářadí pod širým nebem. To je třetí ročník Tools, burger, chilli fest Březová, který startuje v sobotu 10. června dopoledne. Březovou tak provoní vůně delikates a pochoutek nejen z grilů, ale i z oprvadu ostrých papriček. Akce je zajímavým spojením výstavy, nabídky špičkových pokrmů, hudební zábavy a soutěží.

"Letos si lidé během celého dne budou moci pochutnat na specialitách jako jsou burgery, hranolky, chilli, sladké, exotické lahůdky, ale také na dobrém pivě a to již od 10 hodin. K překonání své komfortní zóny se můžou návštěvníci zúčastnit soutěží pojídání pokrmů z extrémní gastronomie, pojídání párků, pro milovníky chilli papriček akce Plechová Huba, ale také zasoutěžit v pití piva," láká návštěvníky Jana Gogová z březovského kulturního centra.

Bublavští záchranáři evakuovali bikery z lanové dráhy v Německu.
Bublavští záchranáři evakuovali bikery z lanové dráhy v Německu

Organizační tým ve spolupráci s městem Březová připravil nabitý kulturní program, který začne od 15 hodin v prostorách amfiteátru kulturního domu na Březové. Vystupujícími kapelami budou například Birch Town, Radosta, Queens of Everything a závěr akce ukončí večer kapela Jana Uriel K. Plánovaný konec vystoupení je ve 23 hodin. "Vstupné je zdarma. Akce se koná za každého počasí. Srdečně vás všechny tímto zveme," dodala Gogová.