V něm se mimo jiné představí kapely Funky Monks, Jazzbooster a Blood Brothers – Hallowed Be Thy Name (Iron Maiden cover), v kostele svatého Vavřince pak Jazz Cake.

Září přinese tradiční výstavu zahrádkářů (7.9.), kteří v Kulturním a společenském středisku představí své výpěstky. Město chystá i zářijové oslavy a už nyní je jasné, že v Chodově zahraje legendární Olympic (28.9.) a o den později v atmosféře kostela sv. Vavřince Spirituál kvintet.

V říjnu zavítá do KASSu Michal Nesvadba (13.10.) se svým pásmem pro nejmenší. Pro starší generaci je v rámci Seniorských dnů připraven ples (8.10.), jehož hlavní hvězdu si pořadatelé zatím nechávají jako překvapení.

Počátkem listopadu se ve společenském sále v KASSu uskuteční oblíbená Harmonikářská přehlídka (9.11.), zahájení adventu ve Staroměstské ulici je naplánované na 29. listopadu.

V prosinci potěší své fanoušky v KASSu Aneta Langerová (6.12.), později se představí operní pěvkyně Andrea Kalivodová (18.12.). Závěr adventního období si Chodov připomene 20. prosince opět ve Staroměstské ulici.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník