Spolupráci s ním si Dagmar nemůže vynachválit, díky němu už zhubla mnoho kilogramů. Každý týden jí radí, jak správně dodržet jídelníček.
Podle něj je důležité hlavně to, aby jídlo lidem chutnalo a zároveň bylo radostí. Potraviny Dáše rozděluje na vhodné a nevhodné, zároveň dohlíží na to, aby jedla zdravěji s méně tuky. Vyvedl ji i z některých dietních omylů, které Dáša dříve považovala za směrodatné. Dnes už ví, že může jíst, aniž by přibrala. Jídlo si musí jen správně rozdělit a ve správnou dobu konzumovat.


„Cítím se skvěle. Nevím, jak popsat, co cítím, je těsně před finále a já už vím, že splním, to co jsem si přála a předsevzala. Skvěle se mi chodí v přírodě a vlastně žiji denně v pohybu. Pokud někdo zamýšlí, jestli zhubne a nevěří sám sobě, chtěla bych mu říct, že to jde a stojí to za to," pochvaluje si svoji proměnu finalistka.
Změny si nevšimla jenom Dáša s rodinou, svůj postřeh poznamenali už i někteří čtenáři. „Když porovnám první fotku s poslední, je vidět, jak změna paní Chvalovské prospěla. Nevím, jestli to je cvičením, nebo jídelníčkem, ale přijde mi opravdu štíhlejší," svěřila se čtenářka Deníku Martina Lochovská.

Autor: Klára Čurlinová