Soutěž Hospůdka roku 2011 okresu Sokolov má svého vítěze. Čtenáři Deníku v záplavě silné konkurence vybrali oblíbenou Pivnici U Smrků v Sokolově. A podle štamgastů si to právě tato restaurace plně zaslouží. Lidé sem rádi zajdou na výborné české jídlo, kávové speciality a také dobré pivečko. Ve stylové pivnici je čeká příjemné posezení v zajímavém interiéru s výzdobou popisující vaření piva na Sokolovsku a soubor kreseb – historická zastavení ve městě.
„Myslím si, že pivnice je mezi lidmi poměrně oblíbená. Máme denní menu, minutky a několik specialit. Například staročeský bramborák. Ten opravdu doporučuji,“ prohlásila servírka Hana Melčová.

„Pivo mají opravdu dobré. Já sem na něj chodím každý týden, a to od dubna do září. Nedaleko mám totiž zahrádku,“ řekl jeden z hostů Jiří Jiránek.
V úterý zástupci Deníku předali restauraci vítězný certifikát Hospůdka roku 2011. Z věcných cen se radovali také čtenáři, kteří do soutěže posílali nominace.
„Z prvního místa v soutěži máme velkou radost. Také bych rád poděkoval hostům, kteří pro nás hlasovali,“ poznamenal majitel pivnice Ivan Pajtaš.