Fotbalová sezona se zastavila. Hráči mají individuální tréninky, při nichž se udržují v kondici. A baví se výzvou Stay home challenge. Fotí se či natáčí při domácí karanténě. Třeba viktorián David Limberský na svém instagramu žongloval s roličkou toaletní papíru. 

Michael Krmenčík ukázal, že volný čas vyplňuje domácími pracemi, při nichž mu asistuje jeho malá dcera.

„Nedotýkejte se mě. Kvůli sobě i ostatním.“ Takový vzkaz z biskupství teď visí na mříži u plzeňského Andělíčka na katedrále sv. Bartoloměje v Plzni. Také zázračný andělíček, který je plzeňským fenoménem, tak bojuje proti nákaze koronavirem. A stejně jako řada Plzeňanů je i on vybaven rouškou. Dostal pletenou ze žluté vlny. 

Andělíček na katedrále sv. Bartoloměje se také chrání rouškou.

Sousoší tzv. přeštíků v Přešticích se také chrání rouškami.

Přeštická prasátka nosí roušku.

Plzeňan Marek Beneš sdílel na sociálních sítích fotografii, kterou okomentoval: "Lidi, jdu ven a podle nařízení si chráním ústa a nos. Jen nevím, zda jsem dobře rozuměl. Ostatní nenosí stroužky."

Pan Marek Beneš se proti koronaviru chrání stroužky.

Batman se rozhodl uchránit Šumavu proti nájezdům chatařů. 

Vtipy ze sociálních sítí na téma koronavirus.

V Konstantinových Lázních.

Švihák lázeňský v Konstantinových Lázních.

Anekdota hradu a zámku v Bečově nad Teplou.

Kreslený vtip z Bečova.

Lidé navlékli zdravotní roušku i soše malého Františka, který zdobí jeden z parků ve Františkových Lázních. Lidé se u sochy rádi fotí a ihned svoje fotografie sdílejí na sociálních sítích. Mimo jiné má František navlečené i bezpečnostní bačkůrky. Aby koronaviru odolal co nejdéle.

Lidé navlékli zdravotní roušku i soše malého Františka, který zdobí jeden z parků ve Františkových Lázních. Lidé se u sochy rádi fotí a ihned svoje fotografie sdílejí na sociálních sítích. Mimo jiné má František navlečené i bezpečnostní bačkůrky.

Když všichni, tak všichni. V Dolním Žandově dostala roušku i maketa hlídkujícího policisty u přechodu pro chodce. 

Když všichni, tak všichni. V Dolním Žandově dostala roušku i maketa hlídkujícího policisty u přechodu pro chodce.

V Mariánských Lázních zase lidé ozdobili rouškami Sousoší monarchů.

V Mariánských Lázních zase lidé ozdobili rouškami Sousoší monarchů.

Zasmáli jste se také západočeskému vtipu, který tu nemáme? Podělte se o něj. Máte také vtipnou fotku nebo zábavné video, které vzniklo při domácí karanténě? Pošlete nám jej na e-mail: servis.zapad@denik.cz a my ho zveřejníme.