Opět ve finále. A znovu chystá ve free style taneční bombu. Jakou, to nechce loketský rodák a sokolovský tanečník Jan Onder prozradit. Co však chce, je zopakovat vítězství v populární televizní soutěži StarDance. Již v sobotu večer rozhodnou diváci svými hlasy zda Jan Onder se svou soutěžní partnerkou Kateřinou Baďurovou, opět zvítězí. Vypadli už herci, modelka, nebo zpěvák. A ve hře zůstali jen sportovci a tanečníci.

Ve třetí řadě soutěže vítězství, nyní finále. Máte nějaký recept?


Mám a je velmi jednoduchý. Tvrdá práce, poctivý přístup a hlavně při tom všem musí být pohoda. Pro nás je vítězství už jen účast ve finále. Ale je pravda, že čím víc se blíží, tím více myslíme na vítězství.


Vaše soutěžní partnerka je úspěšná sportovkyně, skokanka o tyči. Uměla tančit?


Nikdy prý netancovala, ale nebylo vůbec těžké ji to naučit. Krásně pracuje s tělem, je na tom dobře fyzicky k čemuž jí pomohl sport a hlavně mi věří a poslouchá co ji říkám a snaží se to splnit. Je to prostě ten přístup o kterém jsem mluvil.


Co Vaši fináloví soupeři? Tanečnice Tereza Bufková a bývalý hokejista, olympijský vítěz a mistr světa Martin Procházka?


Museli jsme makat a už teď jsme vítězové všichni. S Martinem je legrace, ale také musel při trénincích tance zabrat a zaslouží si mé uznání, stejně jako Kačenka.


Jak dlouho trénujete, od kdy jste vlastně v soutěži a co na to říká Vaše životní partnerka?


Začali jsme v srpnu, takže půl roku. Má partnerka Lucie Hunčárová nám fandí a bez ní by to nešlo. Jsem rád, že ji mohu takto poděkovat.


Jak vidíte své šance ve finále a co v něm chystáte?


O šancích se bavíme a probíráme to celý týden. Jsme ve finále, tam je možné vše. Věřím, že mě diváci podpoří a pošlou smsky. Co chystáme ve volném stylu je velké tajemství. Ale mohu prozradit, že to hodně o nás vypoví. Na závěr bych chtěl popřát všem lidem hezké prožití vánočních svátků a hlavně zdraví a pohodu.