Společně s kamarádkami a manželem se navíc rozhodli pomáhat oficiálně a od nového roku zakládají nadační fond Štěpánka. Jak sama zakladatelka říká, sbírek na léky a přístroje pro nemocné je spousta, málokdo se ale stará o to, aby byl jejich život naplněný radostí, láskou a zábavou. Proto mají v plánu vybírat peníze z charitativních akcí například na dovolenou pro celou rodinu, setkání se známou, oblíbenou osobností, koncerty, adrenalinové zážitky a mnoho dalšího. „Lidí, kteří potřebují pomoci, je velká spousta a naštěstí je i hojně zastoupena ta druhá strana, která chce pomáhat. Akce mají vzestupnou tendenci, každá další sbírka je hodnotnější, a my tak můžeme rozdávat čím dál větší radost,“ říká Šetele.

Jarmark bude probíhat od 14 do 18 hodin. Prodávat se zde budou ruční výrobky z celé České republiky. Jarmark nabízí možnost zakoupení produktů od profesionálů i od lidí, kteří zkrátka vyrábějí s láskou. Půjde o pohodové adventní odpoledne s vánoční atmosférou, kdy bude možnost zazpívat si koledy s Ájou Shirmanovou, dát si čaj a nějaké dobroty dělané doma s láskou, s dětmi si ozdobit vánoční perníček nebo vlastní cupcake, anebo třeba napsat přání onkologicky nemocným dětem.

Pro ně je celé setkání určeno. Výtěžek z jarmarku poputuje na účet Nadačního fondu Šance onkoláčkům. Akce bude zakončena na náměstí Budovatelů. Každý návštěvník, který přispěje do celkové částky, se podepíše na lampion štěstí, který bude vyslán do nebe jako poděkování všem, kterým není osud ostatních lhostejný.