Zápas s juniorkou Bohemians byl důležitý pro obě mužstva, měl výbornou úroveň a skvělým výkonem ho orámoval rozhodčí Janoch. Lépe ho nakonec zvládla juniorka Baníku, a to i přesto, že hosté přivezli záložní řadu poskládanou z mladíků základní sestavy svého exligového áčka, navíc doplněnou o zkušeného Tomáše Kuchaře.

FK BANÍK SOKOLOV „B“ 3
BOHEMIANS 1905 „B“ 0

Výhra juniorky nad takto složeným mužstvem znamená nejen nesmírně důležité body, ale současně opět pozvednuté sebevědomí, podložené čtvrtým zápasem za sebou, kdy se podařilo bodovat.

Lépe začali hosté, kteří ovládli střed hřiště, dobře a rychle kombinovali. Juniorka jejich úvodní patnáctiminutovku ustála, do šance je nepustila, hru postupně vyrovnala a byla pak i pilnější ve vytváření šancí.

První střelecký pokus měla juniorka ve 13. minutě, ale Šorfa nebyl přesný. Do vedení šlo béčko Baníku v 15. minutě, když Kopřiva kopal rohový kop, na který si vyskočil Hrabáč, a bylo to 1 : 0.

Výborný střelecký pokus Svůry ve 26. minutě s námahou zlikvidoval brankář hostí. Další střelecký pokus byl k vidění ve 33. minutě, ale Rojka netrefil branku. Hosté se dostali ke slovu až v 35. minutě, ale chybu domácí obrany hostující hráč nevyužil, s míčem se dostal do ostrého úhlu a nakonec vysoko přestřelil. Do kabin šla juniorka za jednobrankového vedení.

Druhý poločas začaly dva trestné kopy juniorky v 50. minutě, ale ani Kopřiva, ani Gajdoš úspěšní nebyli.

V 54. minutě se opět radovala juniorka, když Svůra dorazil míč do sítě, 2 : 0. Hráči Bohemians se snažili o korekci výsledku, ale hrozili pouze centrovanými míči do šestnáctky, ale tam jasně kraloval skvělý Ottmar. Jejich snaha skončila v 76. minutě, když po zahrané ruce soupeře v pokutovém území proměnil nařízenou penaltu Kopřiva a upravil tak už na 3 : 0. Hosté poté rezignovali a utkání bylo dohráno bez dalších nebezpečných situací před oběma brankami.

Poločas 1:0.

Sestava Baníku: Ottmar – Vítek, Hrabáč, Gajdoš, Kopřiva – Kratochvíl ( 90´ Koky ), Vůjtěch, Svůra, Čertík ( 85´ Prchal ) – Šorfa ( 80´ Zucker ), Rojka

Branky: 15.Hrabáč, 54. Svůra, 76. Kopřiva (p) Rozhodčí: Janoch, Paták, Maryška ŽK: 0 – Růžička. Utkání přihlíželo 150 diváků.